Už víte, jak se Vaše ulice bude jmenovat?

29. prosince 2017 v 12:56 | Bc. Zbyněk Profota |  Co právě komise řeší
Městský úřad ukončil výběr názvů ulic v Oblekovicích.

Pracovní skupina určená městem, složená z pracovníků městského úřadu a jednoho zástupce za komisi pro Oblekovice, v prosinci rozhodla o doporučených názvech ulic v Oblekovicích. Přehled názvů pro jednotlivé ulice je na stránkách města
https://www.znojmocity.cz/pojmenovani-ulic-v-nbsp-oblekovicich/ds-1236

Navržené názvy ulic schválí rada města Znojma v únoru 2018.

Pokud občané nejsou spokojeni s názvem, který pracovní skupina městského úřadu vybrala, mají poslední možnost svůj názor předat přímo pracovní skupině nebo jej předat prostřednictvím komise pro Oblekovice.

Rada města zastupuje občany a rozhoduje za ně, protože si ji občané zvolili v komunálních volbách. Pokud chtějí občané vyjádřit jiný názor, než jaký má aktuálně rada města, mělo by jejich názor podporovat alespoň takové procento spoluobčanů, kolik jich dalo svůj hlas v komunálních volbách radě města. Ani pracovní skupina, ani komise pro Oblekovice sama nerozhodne o změně názvu. Pokud obyvatelé v ulici nejsou spokojeni s názvem, který pracovní skupina určená městem vybrala, ať svůj preferovaný název doloží komisi pro Oblekovice do 5.1.2018. Změna názvu by měla mít podporu většiny obyvatel bydlících v ulici. Změnu pak za komisi můžeme prosazovat na zasedání městské pracovní skupiny.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Monster IsLand Monster IsLand | Web | 29. prosince 2017 v 13:12 | Reagovat

Je dobře, že se o to tak staráte. :) To Vám moc chválím. :)
Vít H.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Reklamy nejsou výbírány nikým z občanů Oblekovic. Tento web je díky reklamám zadarmo.