Průběh květnové schůzky občanů se starostou a s komisí

15. června 2015 v 13:25 | Zbyněk Profota |  Oznámení
28.5.2015 proběhla schůzka třiceti občanů Oblekovic se starostou a s komisí pro Oblekovice. Bohužel pan starosta se z pracovních důvodů nedostavil. Později jsme se dověděli, že byl ještě na cestě z Prahy a do Znojma dorazil až v po 19. hodině. O schůzku se ale zajímal a na seznámení s průběhem schůze si vyhradil čas v následujícím týdnu. Připomínky občanů si poznamenala předsedkyně komise, paní Beranová, která by měla požadavky občanů panu starostovi tlumočit.

Tři nejpalčivější problémy dostal pan starosta sepsané a podepsané všemi účastníky schůze. Jedná se o posílení autobusů před 7:00 v pracovní dny, přesunutí nebo zrušení kontejnerů u Casina a zřízení zastřešených autobusových čekáren ve směru do centra.

Dále jsem za svoji osobu kontaktoval pana starostu a upozornil ho, že i přes přání občanů Oblekovic a následné podání žádostí komisí na městský úřad pracovníci městského úřadu odmítají respektovat vůli místních obyvatel a žádost zamítnou nebo vyřeší polovičatě. Konkrétně se jedná o přesunutí nebo zrušení nevzhledných kontejnerů na exponovaném prostranství u casina, zatravnění místa určeného pro zeleň a jednoduchou výměnu zámků u nástěnek. Pan starosta si mé připomínky trpělivě vyslechl, poděkoval za schůzku a přislíbil v těchto případech pomoc. Nyní budeme čekat na reakci městského úřadu a po příští schůzce komise budeme občany Oblekovic informovat o stavu jejich požadavků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Reklamy nejsou výbírány nikým z občanů Oblekovic. Tento web je díky reklamám zadarmo.